Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 1.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5