Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5