Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
Collage of Our LivesRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 1.5
Coach CarterRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
City of AngelsRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 3.5