Movies
Ratings
30
MulanRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0