Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- 도라에몽 17기Rated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0