Titles you rated
Delivery ManRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
The BarRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The CobblerRated ★ 3.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
The MermaidRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0