Titles you rated
10,000 BCRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
The ReapingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
The RingRated ★ 4.0