Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 0.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 3.5
CloserRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 0.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Wonder WomanRated ★ 4.0