Series
Ratings
167
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5