Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
JawsRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5