Series
Ratings
47
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0