Movies
Ratings
24
The ThievesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
CubeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0