Titles you rated
Nothing But the TruthRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 4.5
My Father's EmailsRated ★ 5.0
Stories We TellRated ★ 5.0
Picture MeRated ★ 0.5
CannibalRated ★ 5.0
BugsyRated ★ 2.0
Love and Other DisastersRated ★ 1.5- Paranoid GirlsRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 5.0
Original SinRated ★ 0.5
The Age of InnocenceRated ★ 4.5
A Most Violent YearRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 1.0
FrankRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 0.5
The WalkRated ★ 0.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5