Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0