Titles you rated
Assassin's CreedRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Apollo 18Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
A Long Way DownRated ★ 3.0
TruthRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0