Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 0.5
The VillainessRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
Worst WomanRated ★ 4.0