Series
Ratings
235
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 1.5
Five EnoughRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5