Titles you rated
IRISRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 0.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 0.5
You Drive Me CrazyRated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 1.0
NoragamiRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
DoctorsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0