Titles you rated
Oblivion BatteryRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Black CloverRated ★ 2.5- Black Clover Season 2Rated ★ 2.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 3.5
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Cells at Work!!Rated ★ 2.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0