Titles you rated
The PaperRated ★ 4.0
We Own This CityRated ★ 4.5
The LeftoversRated ★ 4.0
The LeftoversRated ★ 4.0- The LeftoversRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5