Titles you rated
SinisterRated ★ 1.5
Deliver Us from EvilRated ★ 2.0
The Guard PostRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 5.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 5.0- PuzzleRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0