Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
FinchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5