Movies
Ratings
90
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Music TeacherRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0