Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5