Movies
Ratings
11
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0