Movies
Ratings
17
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0