Titles you rated
A Company ManRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.5