Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Anyone But YouRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
JoséeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5