Series
Ratings
288
AemaRated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0