Titles you rated
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 1.5
Sky HighRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 0.5
After EarthRated ★ 2.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
The 5th WaveRated ★ 0.5
QuickRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Independents' DayRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
OculusRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0