Titles you rated
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5