Movies
Ratings
93
SicarioRated ★ 3.0
EuroTripRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
La BambaRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5