Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
CubeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5