Movies
Ratings
266
SpyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0