Series
Ratings
34
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 0.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0