Series
Ratings
100
NEW OLD BOYRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
You Season 5Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5- Mo Season 2Rated ★ 1.5
The BreakthroughRated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 1.5
RipleyRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0