Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Good TimeRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.0