Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0