Series
Ratings
41
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0