Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
WayneRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Lucifer Season 6Rated ★ 4.5
Lucifer Season 5Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 5.0
Dexter: Original SinRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
MessiahRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
The Chestnut ManRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0