Movies
Ratings
266
NopeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0