Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Madame WebRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 1.5
Under ParisRated ★ 0.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5