Series
Ratings
411- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
KuromukuroRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 3.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.0