Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Great InheritanceRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0