Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.5
TomatoRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0