Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 1.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
NoahRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
San AndreasRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0