Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5