Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
素直になれなくてRated ★ 3.5