Titles you rated
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0