Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0